Конференц-зала

Коли кожна деталь визначає
успіх Ваших зустрічей…

Переваги

Кожна деталь конференц-залу на своєму місці, підтверджено роками досвіду. На великому екрані Ви легко покажете графіки-таблиці, лазерна вказівка Вам у допомогу. Ваш новий корпоративний фільм чи проморолик та й будь-який матеріал прекрасно видно та чутно у гарно ізольованих стінах 16 сторіччя. Кожен спікер буде почутим, ми маємо радіо-мікрофони та спритних помічників.

Українські виробники одразу запропонували зробити конференц-зал Шинка визначним, знаковим місцем для презентацій та прес-ланчів для журналістів. Першими тестувальниками стали наші поважні партнери гастролавки . Відповідність ідеальна, ми згодні. Та й переваги зали якнайкраще відповідають завданням різних групових зустрічей.

Ми звикли бути особливим партнером для компаній та бізнесів, кому важливо познайомити іноземних партнерів із роботою українського офісу. Ми горді, коли знайомство із Україною розпочинається із національних страв найвищої якості.

Для агентств, хто щодня зустрічається із купою потенційних клієнтів, проводить мозкові штурми, презентує креативні ідеї, нові бренди та логотипи, старт-аппери та підприємці, хто потребує представити свій новий проект майбутньому інвестору, сміливо дзвоніть до Шинка аби дізнатися щодо пакету «Презентації та переговори».

До ваших послуг